Doradzamy firmom w zakresie informatyzacji oraz cyfrowej transformacji

Tworzymy rozwiązania IT odpowiadające wyzwaniom biznesu

Usługi

W LibreWorks oferujemy szeroki zakres usług doradztwa biznesowego, zarządzania projektami i cyfrowej transformacji. Każdy projekt zaczynamy od zrozumienia procesów biznesowych i potrzeb, a następnie znajdujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązanie.

Business Consulting

Doradztwo Biznesowe

Sprawdzamy procesy, istniejącą infrastrukturę i ekosystem aplikacji naszych klientów. Koncentrujemy się na zrozumieniu procesów biznesowych i potrzeb, po czym identyfikujemy niezbędne środki i tworzymy mapę wskazującą drogę do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Process modeling, design and software prototyping

Modelowanie procesów, projektowanie i prototypowanie oprogramowania

Aby opisać procesy biznesowe tworzymy makiety oraz zarządzamy wymaganiami, żeby lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów, tworzymy prototypy aplikacji w ramach fazy projektowania oprogramowania.

Software development and QA

Rozwój oprogramowania i QA

Nasze usługi obejmują rozwój nowego oprogramowania i przebudowę lub dalszy rozwój istniejących aplikacji. Pracujemy wykorzystując podejście Agile w krótkich sprintach. Aby zapewnić wysoką jakość, tworzymy automatyczne testy jednostkowe, integracyjne i funkcjonalne dla każdej nowej funkcji lub istotnej zmiany.

Go-live and evaluation

Uruchomienie i ocena

Przeprowadzamy wdrożenie aplikacji, pomagamy w jej uruchomieniu i oceniamy wyniki projektu. Dzięki tej wiedzy i w zależności od potrzeb jesteśmy w stanie zidentyfikować i wprowadzić ulepszenia, takie jak nowe funkcje i udoskonalenia.

Co mówią nasi klienci

 • Współpraca odbywała się w przyjaznej atmosferze. Nie narzucono nam gotowych rozwiązań. Co ważne, stworzono dokładnie taki produkt, jakiego potrzebowaliśmy - przygotowany dokładnie pod specyfikę naszej branży. Nasi partnerzy z LibreWorks potrafią słuchać, co przy niszowych rozwiązaniach jest kluczem do sukcesu.

  SNMW
  Wrocław, Polska

 • LibreWorks wykonało zamówienie ku naszej pełnej satysfakcji. Już w odpowiedzi na naszą prośbę, LibreWorks wdrożyło w bardzo krótkim czasie proof-of-concept i dostarczyło go jako prototyp.

  Vitamin R GmbH
  Monachium, Niemcy

 • Zamówienie zostało zrealizowane znakomicie. Harmonogram został dotrzymany, a prawie bezbłędnie działające oprogramowanie zostało dostarczone na czas dostawy. Współpraca była bardzo przyjemna i wysoce profesjonalna. Jakość pracy odpowiadała bardzo wysokim oczekiwaniom.

  nubix Software-Design GmbH
  Drezno, Niemcy

 • LibreWorks proaktywnie wprowadził własne pomysły. Produkt końcowy stał się lepszy pod kilkoma ważnymi aspektami, a użytkownicy końcowi uzyskali bardziej przydatne makra Confluence do swoich zastosowań. Termin dostawy został spełniony pomimo licznych i spóźnionych zmian lub uzupełnień specyfikacji. Oprogramowanie pomyślnie przeszło wszystkie przypadki testowe.

  Vitamin R GmbH
  Monachium, Niemcy

 • Błędy zostały wykryte szybko i dokładnie naprawione. Nie trzeba było nic przerabiać. Usługi zostały docenione zarówno przez nubix, jak i przez klienta końcowego.

  nubix Software-Design GmbH
  Drezno, Niemcy

Rozwiązania & doświadczenie

Web applications

Aplikacje internetowe

Zaawansowane i łatwe w użyciu rozwiązania dla wszystkich gałęzi biznesu z funkcjami zorientowanymi na użytkownika. Jednostronicowe aplikacje wykorzystujące JavaScript lub klasyczne rozwiązania internetowe w zależności sytuacji i wymagań.

Enterprise Applications & Portals

Aplikacje i portale biznesowe

Wbudowande mechanizmy bezpieczeństwa, jednokrotnego logowania, wielojęzyczne i audytowe umożliwiają bezproblemową integrację z aktualnym ekosystemem oprogramowania klienta. Dzięki indywidualnemu rozwiązaniu nasi klienci mogą skoncentrować się na biznesie i swoich klientach.

Mobile Applications

Aplikacje mobilne

Skorzystaj na najnowszych technologiach wytwarzania wydajnych, natywnej jakości, wieloplatformowych (raz napisany kod działa zarówno na systemie Android jak i iOS) aplikacji mobilnych.

Third party API integration

Integracja z zewnętrznymi API

Zintegruj zewnętrzne interfejsy API w celu zmniejszenia złożoności oprogramowania i obsługi oraz w celu skrócenia czasu potrzebnego na wprowadzenie produktu na rynek.

Atlassian Confluence plugins

Pluginy do produktów firmy Atlassian

Rozszerz funkcjonalność produktów Atlassian (Confluence, JIRA, ...) o niestandardowe wtyczki, które pomogą w codziennej pracy.

Cloud computing

Chmura obliczeniowa

Pomagamy biznesowi naszego klienta w zakresie przetwarzania w chmurze. Tworzymy łatwe w użyciu rozwiązania SaaS i mobilne backendy, które łatwo skalują się wraz z rozwijającą się firmą.

Management and Distribution Applications

Zarządzanie i dystrybucja treści

Niezawodne, bezpieczne i wydajne rozwiązania, które umożliwiają naszym klientom zarządzanie i dystrybucję ich treści, takich jak pliki dokumentów, pakiety oprogramowania lub informacje. Śledź każdą zmianę za pomocą funkcji dostępu opartego na rolach i funkcji audytu.

Process automation

Automatyzacja procesów

Ręczne procesy za pomocą np. Excel mogą zostać zautomatyzowane, oferując zalety takie jak: eliminacja e-mail, oszczędność czasu (zazwyczaj 20% - 50%), poprawność danych dzięki ściślejszej automatycznej walidacji, status procesu i monitorowanie dostępu do danych, generowanie raportów. A dodatkowo umożliwiając równoczesną pracę całego zespołu z dowolnego miejsca na świecie.