LibreWorks jest firmą zajmującą się doradztwem biznesowym i tworzeniem oprogramowania na zamówienie, założoną w 2013 roku. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, w Polsce, z którego obsługujemy naszych klientów w Polsce i na świecie.

Nasze mocne strony

Usługi biznesowe

W LibreWorks oferujemy szeroki zakres doradztwa biznesowego, rozwoju oprogramowania, zarządzania projektami i usług wdrożeniowych. Posiadamy bogatą wiedzę inżynieryjną w zakresie oprogramowania, która pozwala nam tworzyć niezawodne, skoncentrowane na użytkowniku aplikacje, które są skalowalne i elastyczne. Nasze usługi i produkty są tworzone na zamówienie zgodnie z dokładną specyfikacją klienta, zapewniając wszystkie oczekiwane funkcje.

Nowoczesne oprogramowanie

Od 2013 roku wiele razy wsparliśmy naszych klientów, wykorzystując stworzone przez nas nowoczesne oprogramowanie na zamówienie. Mamy doświadczenie i umiejętności w tworzeniu i dostarczaniu wysokiej jakości oprogramowania, które najlepiej spełnia stawiane przed nim wymagania. Dla danego wyzwania analizujemy wiele opcji i proponujemy jedno rozwiązanie, które z naszego doświadczenia będzie najlepsze. Dokładamy wszelkich starań, aby wyjaśnić każdy jego szczegół. Mając dostęp do wszystkich informacji, nasz klient może podjąć właściwą decyzję i rozpocząć współpracę z nami.

Zorientowanie na klienta

Jesteśmy oddani naszym klientom, ich sukcesom i jesteśmy zaangażowani w budowanie z nimi długoterminowych relacji. Wierzymy w to, co robimy i jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązanie będzie najlepiej dostosowane do potrzeb naszych klientów. Dlatego oferujemy pełną przejrzystość projektu i możliwość śledzenia naszej pracy. Zapewniamy dostęp do narzędzi do zarządzania projektami, repozytorium kodu i wersję testową do testowania i przekazywania opinii.

Wysoka jakość

Osiągnięcie i utrzymanie wysokiej jakości jest trudne. Dlatego używamy narzędzi do zarządania wiedzą, ryzykiem i zadaniami. Dzięki odpowiednim narzędziom i procedurom do zarządzania projektem, zadaniami, kontroli jakości i regresji zawsze mamy kontrolę nad projektem. Ciągle ulepszamy nasze usługi i zawsze staramy się znaleźć lepsze metody. Kładziemy nacisk na ciągły rozwój naszych umiejętności i technicznego know-how.

Wiedza technologiczna

Java
Spring Framework
Java EE
Kotlin
Maven
Gradle
JavaScript
Dart
HTML 5
CSS
Vaadin
JSF
JPA
Hibernate
EclipseLink
PostgreSQL
MySQL
Oracle
Payara / GlassFish
Apache Tomcat
JBoss EAP
Clustering
SOAP APIs
REST Services
Android
Flutter
Linux
Docker
Python
Atlassian Plugin SDK
JUnit
Liquibase
Mockito
IntelliJ IDEA
Git
Subversion
Mercurial
Balsamiq Mockups